hardy, hrdy, mamut, plecak, cordura, plecak turystyczny, plecak outdoorowy, plecak taktyczny, plecak 65 l,
 • hardy, hrdy, mamut, plecak, cordura, plecak turystyczny, plecak outdoorowy, plecak taktyczny, plecak 65 l,
 • hardy, hrdy, mamut, plecak, cordura, plecak turystyczny, plecak outdoorowy, plecak taktyczny, plecak 65 l,
 • hardy, hrdy, mamut, plecak, cordura, plecak turystyczny, plecak outdoorowy, plecak taktyczny, plecak 65 l,
 • hardy, hrdy, mamut, plecak, cordura, plecak turystyczny, plecak outdoorowy, plecak taktyczny, plecak 65 l,

Plecak HARDY Mamut 65l

875,00 zł
kolor
materiał
Ilość
1 recenzja

Duży i pojemny, zniesie wszystko.

H04/01/1

Opis

Materiał podstawowy
Cordura 770
Pojemność
65 l
Waga
2 kg
Wymiary
H04 54 x 27 x 27 cm

Plecak turystyczny 65l Mamut

Jeden z naszych flagowych produktów to plecak turystyczny 65l Mamut, czyli plecak o niezawodnej i prostej konstrukcji, która umożliwia przenoszenie w nim nawet 65 litrów wyposażenia. Jest to plecak dedykowany na najbardziej wymagające wyprawy na łono natury, w czasie których podróżnicy przez wiele dni są zdani wyłącznie na swoje umiejętności, wyposażenie i przygotowanie. Konstrukcja i sposób wykonania plecaka zostały podporządkowane wymogom stawianym przez środowisko naturalne. Wyposażyliśmy go w specjalne wzmocnienia oraz wytrzymałe obszycia. Główna część plecaka została wykonana ze wzmocnionej cordury 770 D, która gwarantuje całkowitą odporność na zerwanie, przebicie oraz przemoczenie (nawet w czasie najbardziej intensywnych opadów). Zastosowaliśmy także dodatkowe warstwy wzmacniające, w miejscach, gdzie system nośny styka się z ciałem użytkownika. Dzięki temu nasz plecak turystyczny 65l jest wygodny i idealnie sprawdza się nawet w czasie wielogodzinnego marszu.

Plecak trekkingowy 65l Mamut - dla najbardziej wymagających

Dzięki ograniczonemu zastosowaniu taśmy systemu MOLLe, uzyskaliśmy możliwość rozbudowania ilości wyposażenia znajdującego się na zewnątrz plecaka. W rezultacie powstał doskonały plecak trekkingowy, który pozwala na swobodną organizację przechowywanych sprzętów, niezależnie od ilości wyposażenia i jego gabarytów. Wysokość systemu nośnego można dostosować do wymiarów użytkownika za pomocą prostej regulacji, która działa na bazie taśm i klamer metalowych. Listwy kryjące system regulacji wysokości dodatkowo zapewniają cyrkulację powietrza. Konstrukcja została dostosowana do potrzeb osób nastawionych na wielogodzinny marsz z plecakiem. Odpowiednie przenoszenie ciężaru i właściwą pozycje zapewnia wewnętrzny stelaż z wytrzymałej płyty, wsparty płaskownikami aluminiowymi. Anatomicznie wyprofilowane szelki wypełnione są piankami o dwóch gęstościach, tak aby zapewniać komfort i właściwe rozłożenie przenoszonego ciężaru. Poduszka lędźwiowa jest odpinana, co ułatwia regulację i wymianę modułowego pasa biodrowego. Plecak jest jednokomorowy, jednak wyposażony w możliwość swobodnego dzielenia komory na poszczególne sekcje. Dzięki temu dotarcie do wyposażenia odbywa się w sposób szybki i łatwy, za pomocą szerokiego wejścia od góry. Nasz plecak trekkingowy 65l daje też dostęp do dolnej części komory, a jego rozpakowanie i zapakowanie jest ułatwione dzięki dwukierunkowemu zamkowi błyskawicznemu, zabezpieczonemu dwoma taśmami z klamrami typu fastex. Komin plecaka umożliwia zamocowanie w górnej części kieszeni cargo lub małego plecaka patrolowego. Bryzgoszczelny zamek błyskawiczny został wszyty pionowo, co umożliwia wyprowadzenie przewodów łączności lub rurki zestawu hydracyjnego. Plecak odznacza się dużą modułowością, komfortowym użytkowaniem i swobodną regulacją zgodnie z potrzebami użytkowników.


Wykonany z najlepszych materiałów, z dbałością o jakość i wytrzymałość. Szyty w Polsce, przez nas.


CECHY:

 • otwarcie w formie rolltop oraz pionowy zamek bryzgoszczelny
 • wewnętrzna kieszeń na stelaż ze stelażem z płyty z tworzywa
 • system molle w dolnej części plecaka
 • taśmy kompresyjne
 • taśmy na klapie i dnie plecaka w systemie MOLLE
 • dwie taśmy pionowe służące do mocowania dodatkowych akcesoriów z przodu plecaka


MATERIAŁY:

 • CORDURA od 550D do 1100D (w zależności od specyfikacji, kamuflażu)
 • klamry DURAFLEX
 • zamki KROKO
 • taśmy poliamidowe PASAMON
 • kieszeń wewnętrzna z nylonuProszę pamiętaj że nie szyjemy na dalekim wschodzie, czas oczekiwania na produkt może potrwać do dwóch tygodni.

10 innych produktów w tej samej kategorii: