Plecaki Jest 16 produktów.

Aktywne filtry

Plecak HARDY Mouse 20L M90

Nietypowe ułożenie dostępu do komory zewnętrznej sprawi, że nawet w trakcie wycieczki pieszej lub rowerowej będziesz mieć dostęp do plecaka swojej partnerki / partnera na wyciągnięcie ręki. Zwinny,...

550,00 zł
Więcej informacji

Plecak HARDY .45 25l M90

Plecak .45 - "czterdziestka piątka" - to większy kaliber od naszej bestsellerowej "dziewiątki". Prosty i niezawodny, sprawdzi się w każdych warunkach. Jako plecak miejski dzięki zwartej bryle...

549,00 zł
Więcej informacji

Plecaki

Plecak do lasu od HRDY

Wyprawa na łono natury to wymagająca wędrówka, niezależnie czy szlak będzie prowadził przez lasy, góry czy pastwiska. Najważniejszym elementem wyposażenia, które należy wziąć z sobą, jest plecak. Powinien być wygodny w czasie noszenia, obszerny, wyposażony w udogodnienia ułatwiające przechowywanie wszystkich sprzętów. Najczęściej wybór pada na plecak z cordury, idealny do różnych form bushcraftu. W naszej ofercie znajdują się dedykowane do takiego zastosowania profesjonalne plecaki do lasu, gwarantujące największą wytrzymałość, wieloletnią żywotność oraz pełne zadowolenie swoim użytkownikom. 

Plecak do bushcraftu w naszej ofercie

Naszym Klientom oferujemy różne modele plecaków do wykorzystania podczas krótszych i dłuższych wypraw. Są to plecaki do bushcraftu, czyli dedykowane do wypraw na łono natury, gdy jest się zdanym wyłącznie na własne umiejętności i doświadczenie. Dobrej jakości plecak do bushcraftu powinien odznaczać się tymi samymi cechami co plecak do lasu, dodatkowo posiadając lepszej jakości wzmocnienia i obszycia. 

Nasze plecaki są obszerne, a ich konstrukcja ułatwia przechowywanie wszystkich potrzebnych sprzętów - takich jak prowiant, odzież, woda, mapy, latarki i inne elementy wyposażenia turystycznego. Sposób wykonania odpowiada wymogom ergonomii - plecak przylega do ciała nie powodując ani nadmiernego ucisku, ani nie pozostawiając większych luzów. Wszystkie modele posiadają wyprofilowane ramiona, szelki, pasy biodrowe. 

Plecak z cordury to plecak wykonany z materiału technicznego odpornego na wilgoć, laminowanego ochronną powłoką PCV. Dzięki temu nadaje się do wykorzystania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych, gwarantując całkowitą osłonę przechowywanego w nim ekwipunku. 

Unikatowy plecak do lasu - z oferty HRDY

Każdy nasz plecak do bushcraftu jest wykonywany indywidualnie, z naciskiem na detale i solidne wykończenie. Jesteśmy pod tym względem otwarci na sugestie i oczekiwania naszych Klientów, dlatego w każdym plecaku możemy wprowadzić poprawki zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Stale ulepszamy nasze produkty, bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kontakcie z naszymi Klientami. Ponieważ każdy plecak jest tworzony osobno, poszczególne egzemplarze mogą różnić się odcieniem kolorów lub detalami związanymi z przeszyciami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz nawiązania kontaktu by uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych plecaków oraz złożyć zamówienie. Zapoznaj się także z naszą ofertą plecaków medycznych!