Kurtka Anorak
  • Obecnie brak na stanie
  • Kurtka Anorak
  • Kurtka Anorak
  • Kurtka Anorak
  • Kurtka Anorak
  • Kurtka Anorak

Kurtka Anorak

550,00 zł
kolor
rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzja
H14/01/S

Kurtka Anorak - idealna kurtka do lasu

W konstrukcji tej kurtki zastosowaliśmy kilka warstw. Główną tworzy materiał paroprzepuszczalny, który został wzmocniony w wybranych miejscach o cordruę 500 D, odporną na wszelkie oddziaływania atmosferyczne. Jest to kurtka do lasu o uniwersalnej konstrukcji, ułatwiająca sprawną wentylację tułowia oraz pozwalająca na noszenie rozbudowanego wyposażenia na wysokości pasa. Może być łączona z takimi elementami wyposażenia jak noże, latarki, pistolet gazowy lub sygnałowy. Dzięki zastosowaniu podwieszanej klapy, kurtka umożliwia natychmiastowy dostęp do zamocowanych w pasie sprzętów i ich natychmiastowe wydobycie. Pod tym względem kurtka Anorak doskonale zaspokaja potrzeby myśliwych, turystów krajoznawczych, trekkerów, survivalowców oraz innych osób udających się na piesze wyprawy na łono natury.

 

Kurta Anorak posiada specjalną, obszerną kieszeń przednią, zapinaną na szczelny suwak. Zawiera ona segregator pozwalający na zorganizowane przechowywanie przyrządów i obiektów, które warto mieć „pod ręką”. Może być to dodatkowe wyposażenie GPS, pogodynka lub mapnik. Oprócz niej konstrukcja kurtki obejmuje kieszeń dolną, służącą do ochrony rąk. Ponadto kurtka ułatwia wygodne przełożenie pasa biodrowego plecaka. Możliwy jest też montaż mufki lub podpięcia rękawiczek, które wykonujemy na życzenie naszych Klientów. Kaptur kurtki jest przestronny, dzięki czemu umożliwia przenoszenie pod nim np. hełmu lub innego nakrycia głowy, z dodatkowym wyposażeniem.

 

Kurtka wykonywana jest osobiście przez nasz zespół projektantów i szwaczy, specjalizujących się w wierzchniej odzieży trekkingowej. Gwarantujemy tym samym, że kurtka Anorak będzie maksymalnie wytrzymała i nadawać się do aktywnego wykorzystania przez wiele lat. Ponieważ przykładamy uwagę do wszystkich detali i szczegółów, jej ukończenie może potrwać nawet dwa tygodnie. Jest to podyktowane troską o najwyższą jakość udostępnianych kurtek do lasu oraz zadowolenie naszych Klientów.

4 innych produktów w tej samej kategorii: